MEist

Tutvustus

Akelaks OÜ

Oleme uhked tutvustamaks teile oma väikest, kuid pühendunud ettevõtet, mis on spetsialiseerunud eelkõige kodumaise puu- ja köögiviljade müügile ning transpordile.

Meie missiooniks on tuua teie ettevõtte ellu värskus, maitse ja mitmekesisus läbi kvaliteetsete puu- ja köögiviljade ning usaldusväärse transporditeenuse.

Miks valida meid?

Paremat valikut pole

Meiega kostöö kindlustab järgmiseid punkte:

Värske ja Kvaliteetne

Meie meeskond teeb tihedat koostööd usaldusväärsete talunike ja tarnijatega, et tagada teile alati värsked ning kvaliteetsed puu- ja köögiviljad. Teame, kui oluline on tooraine puhtus ja kvaliteet teie toiduvalmistamise protsessis.

Lai Valik

Pakume laia valikut erinevaid puu- ja köögivilju, mis vastavad erinevatele maitsetele ja vajadustele. Olenemata sellest, kas vajate alustuseks tervislikku smuutikoostist või soovite rikastada oma menüüd mitmekülgsete salatitega, leiate meie valikust kindlasti sobivad tooted.

Kiire ja Tõhus Tarne

Mõistame, kui tähtis on äriklientide jaoks kiire tarne. Meie transporditeenus on kohandatud selleks, et tagada 7 korda nädalas tellitud puu- ja köögiviljade kiire ja terviklik kohaletoimetamine teie ettevõttesse.

Kliendikesksus

Meie klientide rahulolu on meie jaoks esmatähtis. Oleme alati valmis kuulama teie vajadusi ja soove ning pakkuma lahendusi, mis aitavad teil oma äri edukalt juhtida.

Säästlikkus

Hoolime keskkonnast ning jätkusuutlikkusest. Seetõttu püüame alati leida viise, kuidas vähendada meie ökoloogilist jalajälge ja toetada jätkusuutlikku põllumajandust. Olenemata sellest, kas olete restoranipidaja, toidukaupade omanik või toitlustusteenuste osutaja, oleme siin, et toetada teie äri. Loodame, et saate meiega tutvudes aimu meie pühendumusest ja kirglikkusest pakkuda teile parimaid puu- ja köögiviljatooteid ning transporditeenuseid

Uuri meie toodetest edasi!